Повернутися до об’єктів

КЗ "СХІДНЕНСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ БІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Опис

Комунальний заклад «Східненський сільський будинок культури» в своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Кабінету Міністрів України, нормативними документами Міністерства культури і туризму України, наказами та постановами управління культури Херсонської обласної державної адміністрації, рішеннями Музиківської сільської ради ради у межах визначеної компетенції, а також відповідно до Статуту закладу.

Основним завданням Східненського БК  є розвиток аматорського мистецтва з різних видів та жанрів народної творчості. Велика увага приділяється організації та задоволенню культурних потреб різних вікових категорій населення . З цією метою проводяться культурно-мистецькі заходи: тематичні, розважальні програми, театралізовані свята, мітинги, святкові концерти до державних, календарних та інших визначних дат.

На  базі БК працює чотири гуртка:

1.Хореографічний гурток - Докієнко О.С.:

молодша група "Невгамовні" - 19 дітей, 7-10р.,

середня група "Нове покоління"– 10 дітей. 11-14 р.,

старша "Ladies dance" - 5 дітей, 14-16 р.) ("Коліжанки" 7 учасників)

2.Вокальний гурток - Неннова Р.В. (різновікові - 16 учасників)

3.Художнього слова гурток – Позняк С.В. (різновікові - 7 учасників)

4.Театральний гурток – Позняк С.В.  (різновікові -15 учасників)

В БК працюють:

Директор БК - Позняк С.В.,

Художній керівник - Неннова Р.В.,

Хореограф - Докієнко О.С.,

Двірник, прибиральниця- Киричук Є.В.

Графік роботи КЗ « Східненський сільський будинок культури».

З понеділка по п’ятницю з 11.30 до 19.30., перерва на обід з 14.00 до
15.00.

Організаційно-творча діяльність

За 2020 рік, не зважаючи на суворі карантинні обмеження, працівниками закладу були проведенні заходи згідно календарного планування в офлайн режимі:

«Масляна»

«Мелодії весни» концет

Онлайн:

Участь у дистанційній Великодній акції "Яскравий великдень"

Інформаційний короткометражний фільм до дня Перемоги

Хореографічна постановка до дня Європи

Дистанційна акція до дня Вишиванки #одягнивишиванку

Художній кліп до дня села, який містив інформативне інтерв'ю старожилів села Східне

Інформаційні дебати для молоді до дня Конституції України

Провели фотоконкурс до дня Прапора

Онлайн концерт до дня Незалежності України

Проект до дня Захисника України "Герої поміж нас"

Взяли участь у проекті "Свято гарбуза, або Хеллоуїн по-українськи"

Презентували креативне відео до дня працівників культури

Фестиваль народної творчості « Різдвяні Хорли»

Провели новорічний концерт в онлайн режимі

Проект до дня Соборності України "Моя Україна"

Інформативний кліп "Бій під Крутами"

Хореографічна постановка до дня пам'яті героїв Небесної Сотні

Онлайн концерт до Міжнародного жіночого дня

КЗ « Східненський сільський будинок культури» тісно співпрацює з комунальними установами на території с.Східне, а саме, це дитячий садочок та школа, а також жителями села різного віку.

В складний карантинний період не тільки будівля БК функціонує за призначенням, також маємо велику територію біля будинку культури і там, завдяки виграному молодіжному проєкту від програми DOBRE «Сходи сонця» ми облаштували вуличний простір де мають можливість відпочити всі категорії населення від найменших до найстарших, також там проходять і розважальні заходи в теплу пору року.

У 2021 році ми встигли здобути перемогу у ще одному проєкті під назвою "Щасливе сучасне материнство" метою якого є створення адаптивних курсів для мам, які перебувають у декретній відпустці та розвивального простору для дітей віком до трьох років у приміщенні будинку культури. Загальний бюджет проекту 39329,25 грн., сума співфінансування для реалізації проекту від Британської Ради - 33930,25 грн. Офіційне відкриття проектного простору планується на 1 червня 2021 року (відповідно до карантинних обмежень).

В 2018р  були закінчені роботи по перекриттю БК, також зроблені капітальні ремонти в приміщені, закуплені глядацькі стільці на суму-117,734, стіл керівника(3300), комплект шафи(5430), тумба(800), стільці(2902),обігрівачі ( 79 781гр) закупівлі проходили за рахунок Музиківської сільської ради.

КЗ «Східненський сільський будинок культури» має свою групу в соціальній мережі Фейсбук де ми намагаємось, як найширше висвітлювати свою роботу, так що додавайтесь до групи, ми на вас чекаємо!

Пов'язані документи

80
Про затвердження статуту КЗ «Східненський сільський будинок культури»
Рішення сесій