Повернутися до об’єктів

КЗ "Музиківський ясла-садок Білозерського району Херсонської області"

Опис

Наш ясла-садок – це милі, добрі, веселі, галасливі, чудові діти, які не лише весело проводять час, але і отримують перші навички, пізнають світ через гру, розвивають свої творчі здібності, знаходять перших друзів.

Наш ясла-садок – це співробітники. Найпрацьовитіші, творчі, все вміючі, вболіваючі за справу душею, люблячі дітей люди, які роблять все заради того, щоб наймолодші жителі Музиківської ТГ росли і розвивалися.

Наш ясла-садок – це ланка дошкільної освіти, яка забезпечує виховання, навчання, догляд, харчування та оздоровлення дітей.

Головними завданнями діяльності є:

1.Формування у дітей дошкільного віку національно-патріотичної свідомості, почуття любові до родини, до села, до України.

2.Розвиток комунікативно-мовленнєвої активності дітей дошкільного віку інтерактивними та ефективними методами мовленнєвої роботи.

3.Розвиток сучасних аспектів взаємодії ЗДО та сім’ї щодо гармонійного розвитку особистості дошкільника.

Робота закладу здійснюється відповідно до основних положень Закону України «Про освіту», Закону України «Про дошкільну освіту», Базового компоненту дошкільної освіти – Державного стандарту дошкільної освіти.

Навчально-виховна робота проводиться за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина», рекомендованої Міністерством освіти і науки України.

Приходьте до нас, приводьте своїх діточок ! І ми, працівники ЗДО, у співпраці з батьками та разом з дітлахами станемо великою родиною, щоб творити велику загальну справу – ростити, плекати майбутнє нашої Батьківщини!

Файли

29 Звіт про роботу КЗ Музиківський ясла-садок за 2018-2019 роки.pdf

Пов'язані документи

30
Про призупинення функціонування КЗ «Музиківський ясла-садок» та КЗ «Східненський ясла-садок».
30.05.2018
82
Про затвердження статуту КЗ «Музиківський ясла-садок»
38
26.06.2019
140
Про створення тимчасової інвентаризаційної комісії (Реконструкція будівлі ясла-садка з доведенням до 180 місць в с.Музиківка)
26.12.2017
751
Про співфінансування проекту «Реконструкція дитячого садка (з доведенням до 180 місць) в с.Музиківка Білозерського району Херсонської області вул. 40 років Перемоги, 35-А»
113
Про призупинення навчально - виховного процесу в КЗ «Музиківський ясла-садок»
19.07.2020
133
Про створення комісії (інвентаризація матеріальних цінностей, що утворилися в результаті реалізації проекту "Реконструкція ясла-садку в с.Музиківка")
16.08.2020
981
Про затвердження відкоригованої проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція дитячого садка (з доведенням до 180 місць), за адресою: с. Музиківка Білозерського району Херсонської області по вул. 40 років Перемоги, 35-а»
169
Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Реконструкція дитячого садка (з доведенням до 180 місць) в с.Музиківка»
1012
18
Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Реконструкція дитячого садка (з доведенням до 180 місць): с. Музиківка, Білозерського району Херсонської області по вул.40років Перемоги, 35-А(генеральний план, інженерні мережі, реконструкція МАП) – ІІ черга будівництва»
89
Про затвердження в новій редакції Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів на території Музиківської ОТГ
40
Про встановлення вартості та розміру батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Музиківської сільської територіальної громади
38-к/тр
Про преміювання керівників закладів дошкільної освіти (Крута Л.А., Шкурупій Т.А.)
21.02.2021
50-к/тр
Про преміювання керівників закладів дошкільної освіти в березні (Крутої Л.А, Шкурупій Т.А.)
93
Про відкриття та роботу закладів дошкільної освіти
40
1.7. Про присвоєння адрес (Гелета І.В.,Черепащук Д.І., Фесовець О.І., Музиківський ясла-садок)