Атестація педагогічних працівників Музиківської ОТГ

01.05.2020

Атестація педагогічних працівників — це важливий етап діяльності навчального закладу в цілому та кожного педагога зокрема.  За результатами атестації визначаються відповідність педпрацівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються кваліфікаційні категорії та педагогічні звання. Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педагогічних працівників.

02 квітня 2020 року  у Музиківській об’єднаній територіальній громаді  відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня. Робота комісії пройшла злагоджено, базувалася на принципах відкритості, доброзичливості, об’єктивності. Заступник голови атестаційної комісії Сальнікова Юлія Валеріївна, начальник відділу освіти та гуманітарного розвитку, підвела підсумки атестації у 2019-2020 навчальному році. Керівник  ліцею Славич В.В. та завідувач Музиківського ясел-садка Крута Л.А. представили  педагогічних працівників та ознайомили присутніх із результатами їх діяльності у міжатестаційний період. Члени атестаційної комісії пересвідчилися у високій професійній компетентності педагогів закладів освіти Музиківської ОТГ, здатності їх орієнтуватися в сучасних методичних інноваціях, вмінню використовувати інформаційно-комунікаційні технології в своїй роботі.

Підсумковому засіданню атестаційної комісії передувала  кропітка робота учителів,  які протягом атестаційного періоду провели відкриті  уроки і  виховні заходи, узагальнили досвід роботи над методичними проблемами, напрацювали нові підходи до процесу навчання та самоосвітньої діяльності.

Члени атестаційних комісій у складі висококваліфікованих фахівців вивчали діяльність учителів, які атестувалися, для об’єктивного визначення кваліфікаційних категорій.

Відповідно до ухваленого рішення атестаційної комісії ІІ рівня:

- учителю англійської мови Музиківського ліцею, Компаніченко Наталії Михайлівні, підтверджено раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»;

- учителю англійської мови Музиківського ліцею, Марковій Вікторії Василівні, підтверджено раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»;

- учителю  початкових класів Музиківського ліцею, Клок Світлані Дмитрівні підтверджено раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «старший учитель»;

- учителю предмета «Захист Вітчизни» Музиківського ліцею, Кабанову Олександру Олександровичу, підтверджено раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель»;

-  соціальному педагогу Музиківського ліцею, Безродній Ірини Іванівні, присвоєно кваліфікаційну категорії «спеціаліст вищої категорії»;

- вихователю Музиківського ясел-садка, Дубровній Ларисі Григорівні, підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційнійну категорії «спеціаліст»;

- музичному керівнику Музиківського ясел-садка, Трибушній Наталії Іванівні, підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційнійну категорії «спеціаліст»;

- вихователю Східненського ясел-садка, Каретіній Юлії Леонідівні, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

Вітаємо педагогів нашої громади з успішним проходженням атестації. Бажаємо міцного здоров’я, наснаги та творчих успіхів у професійній діяльності!

Ю.В. Сальнікова,  начальник  відділу освіти

та гуманітарного розвитку