До уваги жителів села Загорянівка - є можливість підключитись до оптичного Інтернету.

17.11.2021
Нагадуємо, що в цьому році отримали від держави інтернет-субвенцію сумі 93600 гривень. За ці кошти до оптичного інтернету буде підключено село Загорянівка Музиківської громади.

Закупівлі послуги вже відбулися, обрано підрядника ПП «Цифрові комунікації». Про закупівлю більше можна дізнатись тут - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-08-10-000260-c

Підрядник вже почав монтаж оптоволоконної лінії. Згідно з державною програмою інтернетом будуть забезпечені соціальні заклади в селі, а саме Загорянівська сільська бібліотека та фельдшерсько-акушерський пункт. Також за кошти субвенції заклади отримають безкоштовний швидкісний інтернет до кінця 2022 року.
До змонтованої оптоволоконної лінії можуть підключитись користувачі за тарифами підрядника. Комерційна пропозиція нижче👇👇👇
💻Вартість нового підключення складає 2000 грн, у разі якщо потенційний клієнт користується послугами іншого провайдера (не враховуючи мобільний Інтернет, 4g/3g модеми) вартість підключення складатиме 1500 грн.
💻Для діючих абонентів Digicom (які зараз користуються бездротовим Інтернетом) вартість підключення - 1000 грн за умови здачі антени у справному стані.
💻Тарифний план: 100 МБ\с за 250 грн (за бажанням, клієнт може підключити інтерактивне телебачення Digicom TV та користуватися акційним тарифним планом 50 Мб\с + 166 каналів за 290 грн).
Телефон для довідок
📞0675530853