Дякуємо усім за допомогу в організації святкування Дня села Музиківки!

28.09.2021

За придбання сцени та килимового покриття до неї – Гевку Артему Ігоровичу, Мокану Сергію Іллічу та Мацегорі Владиславу Володимирович.
За святковий куліш - родинам Іванових, Плотніків, Шишаків та дбайливим рукам Меланії Бацури.
За подарунки для учасників Свята бринзи та сиру – Халупенку Денису Миколайовичу (ФГ "Курінь") та Борисенку Миколі Анатолійовичу (ПП "Тін СерВіс").
За фінансову підтримку - родинам Мельниченко Ірини Леонідівни, Погрібної Людмили Сергіївни, Шнирук Ірини Василівни та Олександра Петровича.
За запрошення музичного гурту General Voice - Сорокунському Сергію Миколайовичу (ФГ "Сапфір Агро")
За організацію свята - Славичу Василю Васильовичу, Фесюк Ірині Миколаївні і команді Музиківського ліцею!
Дякуємо депутатам Музиківської сільської ради за організацію ярмарку та кожному, хто долучився до підготовки, виступів та святкування!