Гідрометцентр попереджає про ускладнення погодних умов

23.12.2020
?Гідрометцентр попереджає ❄️? про найважливіші гідрометеорологічні явища 24 грудня 2020 року по Херсонській області: вночі та вранці місцями ожеледиця. (І рівень небезпечності - жовтий), по місту Херсону: вночі та вранці ожеледиця. (І рівень небезпечності - жовтий).
Прогноз погоди на 2️⃣4️⃣ грудня
☔️ По Херсонській області
Хмарно. Вночі та вранці невеликий мокрий сніг, вдень невеликий дощ. Вночі та вранці слабке налипання мокрого снігу, слабка ожеледь, місцями ожеледиця. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0-5° морозу, вдень 3-8° тепла.
☔️ По місту Херсону
Хмарно. Вночі та вранці невеликий мокрий сніг, вдень невеликий дощ. Вночі та вранці слабке налипання мокрого снігу, слабка ожеледь, ожеледиця. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0-2° морозу, вдень 6-8° тепла.
☔️ 2️⃣5️⃣ грудня
Хмарно. Вночі дощ, вдень невеликий дощ. Вітер південний 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі 2-7° тепла, вдень 6-11° тепла.
☔️ 2️⃣6️⃣ грудня
Хмарно. Дощ. Вітер північний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 2-7° тепла, вдень 4-9° тепла.
☔️ 2️⃣7️⃣ грудня
Хмарно. Мокрий сніг з дощем. Місцями налипання мокрого снігу, місцями ожеледь, ожеледиця. Вітер східний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі від 2° морозу до 3° тепла, вдень 0-5° тепла.
☔️ 2️⃣8️⃣ грудня
Хмарно з проясненнями. Вночі мокрий сніг з дощем, вдень невеликий дощ. Вночі місцями налипання мокрого снігу. Вітер південно-східний 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі 0-5° тепла, вдень 4-9° тепла.