Про зміну назви та типу комунального закладу

25.08.2019

Про зміну назви та типу комунального закладу

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про освіту» з метою приведення назви, типу та установчих документів у відповідність до вимог чинного законодавства змінено назву та тип закладу загальної середньої освіти з комунального закладу «Музиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області» на комунальний заклад «Музиківський ліцей Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області» (підстава: рішення тридцять п’ятої сесії Музиківської сільської ради сьомого скликання від  25 липня 2019 року № 562).

В.В. Славич, директор Музиківської школи