Проєкт «Капітальний ремонт покрівлі та утеплення фасадів будівлі (термосанація) Музиківського ліцею" подали на фінансування від ДФРР

20.10.2021
Одним з проєктів, який Музиківська сільська рада подала на фінансування від Державного фонду регіонального розвитку в рамках програми Президента України "Велике будівництво" є «Капітальний ремонт покрівлі та утеплення фасадів будівлі (термосанація) Музиківського ліцею».
Будівля ліцею введена в експлуатацію ще у 1985 році.
Площа території – 2,9 га.
Площа приміщень - 4264,5 кв.м.
Сподіваємося отримати у 2022 році з державного бюджету 10,562 млн грн, з власним співфінансуванням у сумі – 1,174 млн грн.
В результаті реалізації такого масштабного проєкту плануємо отримати наступні результати:
✔️Зменшення витрат споживання теплової енергії на 12% в рік.
✔️Скорочення витрат на оплату енергоносіїв до 20%.
✔️Створення комфортних умов перебування учасників навчально-виховного процесу в освітньому закладі.
✔️Приведення у відповідність санітарно-гігієнічних умов перебування у будівлі.
✔️Підвищення енергоощадності в будівлі школи.