Виїзне обслуговування мобільним "Кейсом" у Музиківській громаді продовжується

24.06.2021

Цього тижня адміністратор відділу ЦНАП Музиківської сільської ради Наталія Котова (Лукичева) продовжила надання послуг за допомогою Мобільного кейсу з виїздом до особи похилого віку, яка за станом здоров`я не має змоги звернутись до відділу ЦНАПу. Тож, замовити виїзне обслуговування мобільним "Кейсом" можуть жителі громади, оформивши заявку за телефоном 097-653-3564.
Ознайомитися з переліком адміністративних послуг щодо надання мобільним "Кейсом" можна сайті Музиківської громади.
❗ Виїзд здійснюється щочетверга, після оформлення заяви в адміністратора відділу ЦНАП.
❗ Послуга надається БЕЗКОШТОВНО! Оплата здійснюється тільки за послуги, за які передбачений адміністративний збір за законом.
❗ Адміністратор відділу ЦНАП з великою відповідальністю ставиться до питання конфіденційності клієнта.
Виїздом вже скористалися дві мешканки громади, які отримали соціальні послуги, не відвідуючи відділ ЦНАП.
Ми працюємо для Вас! ?