ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

02.04.2021

30 березня 2021 року у м. Херсон проходив обласний етап конкурсу екологічних агітбригад «Земля наш спільний дім», в якому брали участь 26 команд із 9 районів області. Команда Музиківського ліцею «EcoLife» зайняла ІІІ місце (наказ № 23 від 30 березня 2021 року м.Херсон).
Вітаємо наших учнів Ртіщева Нікіту, Єрьоменка Сергія, Клімчук Вікторію, Чапалу Алісу, Демедюк Дар’ю, Науменка Івана та керівника агітбригади Жадан Тетяну Олександрівну. Щиро дякуємо вам, діти, Тетяно Олександрівно за творчий підхід та результативний виступ. Радіємо разом з вами!