День захисників та захисниць України - свято, що відзначається 14 жовтня у День святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас із Днем Українського козацтва.

14.10.2021

Це свято кожного і кожної, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Прийміть щирі вітання зі святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі.

Дякуємо кожному, хто захищав Україну! Вболіваємо за тих, хто зараз воює за наш спокій! Бажаємо успіху тим, у кого цей виклик ще попереду!

Щирі вітання ветеранам, учасникам бойових дій, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів.
Бажаємо міцного здоров’я, успіхів та надійного тилу!

Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!