ПЕРЕМОГИ ТА НАДБАННЯ СХІДНЕНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ У 2020 РОЦІ

Офіційні публікації
03.02.2021

У 2020 році школа покращила свою матеріально-технічну базу на загальну суму 651959,86, з них:

- 638501,86 гривень (кошти з залишків освітньої субвенції);

- 13458,00 гривень (витрати на закупівлю обладнання для початкових класів НУШ з субвенції державного бюджету на 2020/2021 н.р.).

Найбільш вагомі досягнення та придбання у цій сфері – це :

• впровадження принципів системи НАССР. Зокрема, з ДП «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації» було укладено договір на підготовку документів щодо виконання вимог законодавства та відповідних нормативно-правових актів, згідно якого реалізовано послуг на загальну суму 59990,07 грн. Встановлено в їдальні склопакети на суму 37835,26грн. Придбано нове технологічне обладнання, яке відповідає вимогам санітарного законодавства та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів, на суму 106722,00 грн. Перед їдальнею встановлено нові умивальники на суму 7360,00 грн. Встановлено вентиляційну систему вартістю37475,00;

• забезпечення дотримання вимог пожежної безпеки в ЗЗСО, а саме: виготовлення проекту та монтаж системи пожежної сигналізації та виведення на пульт центрального спостереження на суму 126640,12 грн.;

• облаштування навчальних кабінетів, класних кімнат, придбання дидактичних матеріалів на загальну суму 92513,10 грн.;

• реалізація Концепції НУШ (початкова школа) – 95870,00 грн.;

• придбання шкільних підручників на загальну суму 17301,00 грн.;

• проведення капітального ремонту приміщення санітарного вузла на суму 43129,00 грн.

У 2020 році учні школи здобули ряд перемог на міжнародному, декількох всеукраїнських, обласних конкурсах та олімпіадах:

• Позняк Дарія, учениця 11 класу, - Дипломант ІV етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка (кер.Серба С.Є.).

• Позняк Дарія, учениця 11 класу, - ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі "Teenagersvs COVID-19" від UkrTeenScience та Міжнародного фонду "Відродження" в категорії "Соціальний проєкт" (кер. Докієнко О.С.)

• Позняк Дарія, учениця 11 класу, - ІІ місце в обласному заочному конкурсі "Якби тварини вміли говорити" (кер. Докієнко О.С.)

• Гончарук Дарія, учениця 10 класу, - І місце в обласному заочному конкурсі дослідницьких проектів дистанційної творчої лабораторії «Юний дослідник», напрям «Біологія», розділ «Валеологія та основи здоров’я» (кер. Скиба Н.В.)

• Гончарук Дарія, учениця 9 класу, - ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (кер. Скиба Н.В.)

• Чепура Тарас, учень 9 класу, - ІІ місце в обласному заочному конкурсі дослідницьких проєктів дистанційної творчої лабораторії «Юний дослідник», напрям «Біологія», розділ «Хімія» (кер. Скиба Н.В.)

• Чепура Тарас, учень 9 класу, - ІІІ місце в обласному заочному конкурсі «Всесвіт навколо нас» напрям хімія «Визначення хімічного складу природних вод» (кер. Скиба Н.В.)

• Поворознюк Олександр, учень 10 класу, - ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (кер. Скиба Н.В.)

• Поворознюк Олександр, учень 10 класу, - І місце в обласному заочному конкурсі «Погляд юних». Номінація: Аналітичний жанр. Стаття: «Пандемія коронавірусу: протидія дезінформації та маніпуляціям» (кер. Скиба Н.В.)

• Чепура Софія, учениця 7 класу, - ІІІ місце в обласному заочному конкурсі дослідницьких проєктів дистанційної творчої лабораторії «Юний дослідник», напрям «Біологія», розділ «Хімія» (кер. Скиба Н.В.)

• Команда учнів 6 та 8 класів «Dovkillya» - ІІ місце в обласному заочному конкурсі дослідницьких проєктів «Дослідники довкілля» розділ «Водойма» (кер. Скиба Н.В.)

• Гуртківці екологічного гуртка «Зелений гомін» - І місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля- наш дім!», ІІІ місце в обласному конкурсі «Новорічна композиція» (кер. Скиба І.М.)

• Сичова Катерина, учениця 9 класу, - ІІІ місце в обласному заочному конкурсі «Всесвіт навколо нас» напрям біологія «Поведінкові реакції тварин» (кер. Скиба Н.В.)

• Поліщук Катерина, учениця 7 класу, - ІІІ місце у Всеукраїнському літературному конкурсі серед учнів України (проза) «Ми за тверезе життя» (кер. Радиш Л.З.)

• Поліщук Катерина, учениця 7 класу, - І місце в обласному заочному конкурсі "Всесвіт навколо нас» напрям «Науки про Землю» (кер. Докієнко О.С.)

• Сіденко Єлизавета, учениця 9 класу, - ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі плакатів "Я- Україна" з гаслом "Сто кульок" (кер. Докієнко О.С.)

• Серба Мар'яна, учениця 9 класу, - ІІ місце у обласному заочному конкурсі "Якби тварини вміли говорити" (кер. Докієнко О.С.)

• Серба Мар'яна, учениця 9 класу, - І місця в обласній дистанційній акції «Підтримайте Грету» («Як ви смієте?») – електронна презентація , соціальна реклама (кер. Скиба Н.В.)

• Серба Мар'яна, учениця 9 класу, - ІІ місце( біг 1000 м) в Кубку Херсонської області з легкої атлетики «Призи Майстрів» 04.09.2020р. (кер.Неннов В.С.).

• Переможці та призери відкритої першості ДЮСШ з легкої атлетики м.Херсон 24.01.2020р.(кер.Неннов В.С.):

• Поліщук Катерина, учениця 7 класу, - І місце (600 м);

• Голуб Альбіна, учениця 7 класу, - ІІ м (біг 600 м);

• Іванчук Назар, учень 7 класу, - І місце (спортивна ходьба 1000 м).

• Сичов Дмитро, 8 класу - ІІ місце учень у V Всеукраїнській інтернет- олімпіаді з біології «На урок» 2020., (кер. Скиба І.М.)

• Василенко Олег, 8 класу - ІІІ місце у V Всеукраїнській інтернет- олімпіаді з біології «На урок» 2020., (кер. Скиба І.М.)

У 2020 році вчитель біології Скиба Інна Миколаївнаразом з учасниками гуртка «Зелений гомін» здобули ряд перемог:

• І місце у Всеукраїнському конкурсі «Птах 2020 року- Горлиця садова»;

• ІІІ місця у Всеукраїнському еколого-натуралістичному поході «Біощит в Україні» операція «Мурашка» та операція «Джміль» ;

• ІІІ місце у V етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати».