Збір пропозицій до сільського бюджету Музиківської громади!

Шановні жителі Музиківської сільської територіальної громади !

Впливайте на місцеву бюджетну політику - надайте свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році!

Бюджет громади – це гроші громади, це ваші податки !

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика, організація тематичного фестивалю, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Це може бути проєкт-розвитку націлений на залучення інвестицій!

Головне – щоб надана пропозиція чи проєкт були в межах повноважень міcцевої влади, чітко та конкретно сформульовані (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць чи будинків, назв установ чи організацій тощо).

Всі зібрані пропозиції громадян будуть систематизовані та скеровані на розгляд депутатського складу Музиківської сільської ради для врахування при підготовці проєкту бюджету Музиківської ОТГ на 2022 рік, а також оприлюднені на сайті громади.

Чекаємо пропозиції до 06.12.2021

Новини на цю ж тему

Запрошуємо усіх небайдужих громадян долучитися до процесу розробки генеральних планів с. Музиківка, с. Мірошниківка, с. Висунці, с. Східне, с. Загорянівка

Пропозиції можна надати до 12.00 години 18 жовтня 2021 року через прикріплену гугл-форму, через електронну пошту muzykivskaotg@gmail.com або особисто звернувшись до спеціалістів сільської ради Мельниченко А. В., Гордовенка В.П. або Новохацької Л.О.
07.10.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування «Генеральний план та план зонування території с. Музиківка Херсонського району Херсонської області»

08.07.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування «Генеральний план та план зонування території с. Східне Херсонського району Херсонської області»

08.07.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування «Генеральний план та план зонування території с. Загорянівка Херсонського району Херсонської області»

08.07.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування «Генеральний план та план зонування території с. Висунці Херсонського району Херсонської області»

08.07.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування «Генеральний план та план зонування території с. МірошниківкаХерсонського району Херсонської області»

До уваги громадян!

10.03.2021 року о 14:00 годині в с. Музиківка по вул. 40 років Перемоги, 18 відбудуться громадські слухання щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.