Повернутися до об’єктів

КЗ "Музиківський ліцей Музиківської сільської ради"

Опис

Музиківський ліцей Музиківської сільської ради – заклад освіти, в якому навчається 280 здобувачів освіти.

Здійснюється філологічний «Іноземна філологія» профіль навчання. Поглиблено вивчається англійська мова та введено другу іноземну мову – німецьку з 5 класу. За рахунок додаткових годин введено курси за вибором та факультативи відповідно до запитів учнів.

Освітній процес здійснюють 34 педагоги, з них 15 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», педагогічні звання «старший учитель» – 10, «учитель-методист» – 1. Ліцей повністю забезпечена кадрами (практичний психолог, соціальний педагог, учитель-дефектолог, бібліотекар, педагог-організатор).

Однією із актуальних проблем, над якою працюють вчителі є виявлення розумової обдарованості спеціальних здібностей у дітей, їх розвиток і реалізація. Здобувачі освіти є переможцями, призерами,  учасниками ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії, біології, екології, основ економіки, англійської мови, німецької мови, історії України, географії. Були учасниками ІІІ етапу з екології, англійської мови; конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт слухачів МАН України; Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика; Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка; конкурсу «Наша земля – Україна»,  конкурсів «Гринвіч» «Пазл», «Соняшник», «Колосок», «Кенгуру», Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з інформатики, фізики, математики, англійської мови тощо.

У закладі освіти діє громадська організація «Освітня ініціатива», до складу якої входять активні  учителі.

Колектив ліцею реалізовує освітні проекти. З них довготривалі проекти «Добро починається з тебе» по відновленню лісових насаджень у околицях села Музиківка та «Школа – соціокультурний центр села». Продовжено роботу над проектами «Обдарована дитина», «Молодь навчається милосердю», «Волонтерство – вибір ХХІ століття». На даний момент продовжено роботу над швейцарсько-українським проектом «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» з метою формування громадянських компетентностей ліцеїстів. Вже реалізовано проекти «Healthy schools»; «Посилка успіху» за сприяння Фонду братів Кличків, «Жми еспандер», «Чірлідінг – спорт і мистецтво», «Гучні спортивні справи», «Аерохокей», «Хендмейд у тренді», «Школа – територія спорту та здорового способу життя», «Спілкування, порозуміння,  безпечний соціум», «Еко-клас в парковій зоні школи – освітнє еко-середовище» (Програма Бюджет участі – 2019).

Забезпечено право на освіту дітей з особливими освітніми потребами.

Відкрито три інклюзивні класи, облаштовано 2 кабінети для проведення корекційно-розвивальних занять. Практичним психологом та учителем-дефектологом проводяться заняття зі спеціальних і додаткових видів послуг, які зазначені у витягах Херсонської обласної психолого-медико-психологічної консультації, з якими укладено Договори на проведення таких занять.

Матеріально-технічна база, сучасні кабінети згідно освітніх вимог.

Навчально-методичну базу складають 22 навчальні кабінети, два кабінети інформатики, спортивний та гімнастичний зали, їдальня на 100 місць, актова зала, бібліотека з читальним залом та безкоштовним Інтернетом, 6 спортивних майданчиків, тренажерний майданчик та майданчик від Фонду братів Кличків.

Кабінет англійської мови (Маркова В.В.), кабінет української мови і літератури (Костік Т.О.) відповідають Положенню про навчальні кабінети у загальноосвітніх навчальних закладах; кабінет біології (Васильєв В.М.). кабінет фізики (Осікова О.М.) відповідають Положенню про навчальні кабінети природничо-математичного циклу у загальноосвітніх навчальних закаладах.

і.

Файли

Нові можливості для розвитку школи, які з’явилися під час децентралізації..pdf

Гімн Музиківської школи Берег дитинства.pdf

Завантажити

Про підсумки науково-методичної роботи з педагогічними кадрами за І семестр 2018-19 навчального року.pdf

Про результати освітнього процесу у І семестрі 2018-19 навчального року.pdf

Адміністрація Музиківської ЗОШ.pdf

Історія Музиківської ЗОШ.pdf

Звіт про роботу Музиківського ліцей за 2020 рік..pdf

Пов'язані документи

77
Про використання залишків освітньої субвенції (КЗ "Музиківський ліцей", КЗ "Східненська школа І-ІІІ ступенів")
Рішення виконкому
702
752
Про надання дозволу списання комунального майна КЗ «Музиківський ліцей» та КЗ «Східненська школа»
Рішення сесій
Про затвердження статуту КЗ "Музиківський ліцей"
Проекти рішень
534
562
Про зміну назви та типу КЗ «Музиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області» (КЗ "Музиківський ліцей")
24.07.2019
15.12.2019
15 –к/тр
Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника КЗ «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області
22-к/тр
27.05.2020
884
Про затвердження робочого проекту «Автоматична установка пожежної сигналізації. Оповіщення про пожежу. Пожежне спостереження» приміщень КЗ «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради
27.05.2020
Протокол № 1 Засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу на заміщення вакантної посади керівника КЗ «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області
905
Про погодження пропозиції щодо придбання обладнання для їдальні КЗ «Музиківський ліцей»
04.06.2020
2
09.06.2020
ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МУЗИКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» МУЗИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» НА 2020-2026 РОКИ. Автор - Славич В.В.
11.06.2020
ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «МУЗИКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» МУЗИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» НА 2020-2022 РОКИ. Автор - Остапович Ю.П.
3
159
Щодо організації навчального процесу в КЗ "Музиківський ліцей" (дистанційне навчання з 01.10.2020-14.10.2020)
187